Home · Články · Fórum · Luterán Blog November 30 2020 06:02:33
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

Čo nového v Arianespace?

V poradí už tridsiaty štvrtý úspešný štart rakety Ariane 5 sa uskutočnil 5. októbra 2007 z kozmodrómu vo Francúzskej Guiane z mesta Kourou.
Na geostacionárnu obežnú dráhu boli vynesené satelity Intelsat 11 pre medzinárodného operátora Intelsat a Optus D2 pre austrálskeho operátora Optus. Oba satelity boli skonštruované spoločnosťou Orbital Sciences Corporation.
Prezident spoločnosti Arianspace - Jean-Yves Le Gall pripomenul, že tento úspešný štart sa uskutočnil iba šesť mesiacov po podpísaní zmluvy s Intelsatom a že Arianespace je schopná reagovať a uspokojiť želania jej zákazníkov.
Intelsat 11 je najväčší satelit spoločnosti STAR a nesie dve komunikačné pásma: C-pásmo, ktoré bude poskytovať služby Spojeným štátom americkým, Mexiku a Južnej Amerike a Ku-pásmo, ktoré službu DirectTV poskytne Latinskej Amerike, a taktiež pokryje časť územia Brazílie, Mexika, Venezuely a Južnému pobrežiu Spojených štátov. V C-pásme má satelit 25 transpondérov a v Ku-pásme 18 transpondérov. Generálny riaditeľ spoločnosti Intelsat skonštatoval, �Intelsat 11 je veľmi dôležitý tak pre nás, ako aj pre našich zákazníkov vyžadujúcich službu Video, zvyšovanie kapacity pre službu DTH pre pokrytie regionálneho územia je hlavným míľnikom pre rast priemyslu. Orbitálne umiestnenie satelitu Optus 11 patrí k jednej z najväčších, ktoré poskytujeme našim zákazníkom po celom svete�. Na rok 2008 je naplánované vypustenie satelitu Intelsat 16, ktorý bude operovať v Ku-pásme a pridá sa k satelitu Intelsat 11. Intelsat 15 rozšíri rodinu satelitov Intelsat v roku 2009, bude operovať takisto v Ku-pásme a svoje služby bude poskytovať územiam Stredného východu, Indii, oceánskym regiónom a Rusku.
Optus D2 sa pridá k satelitu Optus D1, ktorý na orbite už vysiela (vypustenie satelitu sa uskutočnilo v októbri 2006) a v Ku-pásme poskytuje pevné komunikačné služby a službu DirectTV pre Austráliu a Nový Zéland. Oba satelity Optus D1 a D2 budú generovať približne 3,8 kilowattov energie pri 24 aktívnych transpondéroch. Optus D2 nahradí satelit s názvom Optus B3, ktorý �operuje� od roku 1994. Nová generácia satelitov D-série umožňuje uspokojiť zvyšujúce sa nároky pre poskytovanie služieb zákazníkov Optusu a taktiež končí životnosť satelitov typu B-série. Generácia satelitov D-série rozšíri kapacitu Optusu o viac ako 30 percent a terajšia investícia do tejto série presiahla sumu 600 miliónov dolárov.

Komentáre

3379 , January 17 2014 08:02:59
They normally have produced Coach Outlet Online an seasoned trusted community from which to attain recommendation early and sometimes. A standard Coach Outlet Gucci bags should includes a dust bag on the after which it a leather care card with serial number.by gentlemen. Coach Factory Outlet Constructed really motivating to be familiar with you might never stay caught you might build business online Coach Outlet Online opportunity website.With the tones,

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 3,300
Neaktivovani členovia: 0
Najnovší člen: y2yj44hd
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás